תכנון מין העובר

תכנון מין העובר

מאז ומתמיד היתה קיימת כמיהה של הטבע האנושי לשלוט על בחירת מין היילוד .

השיטות המקובלות אותן נציג בפניכם יוכלו לסייע לכם בבחירת מין היילוד. שיטות אלו אינן יכולות להבטיח הצלחה מלאה, אך שיעורי ההצלחה עומדים על 80 – 70 אחוזים.

מין העובר נקבע ע"י הזרע החודר לביצית ומפרה אותה. אם הזרע נושא כרומוזום y הרי שיוולד בן ואם נושא הזרע כרומוזום x תיוולד בת.

השיטות אותן נציג בפניכם הינן בגדר המלצה ואינן מבטיחות הצלחה מלאה. כמו כן לפני קיום הדיאטות המיוחדות שיוצגו בהמשך יש להתייעץ עם רופא.

ללידת בן :

אורך חייו של הזרע הנושא גן זכרי הינו קצר מזה של הנקבה, לכן על הביצית "להמתין" לזרע ולא להפך, לכן את יחסי המין יש לקיים כמה שיותר סמוך ליום הביוץ ואף ביום הביוץ עצמו. כדאי להיות סבלניים ורצוי שלא לקיים יחסי מין שלושה עד ארבעה ימים לפני הביוץ, דבר שיגביר את כמות הזרע ואת איכותו.

הזרע הזכרי רגיש ביותר ולכן זקוק לתנאים אופטימלים על מנת להגיע לביצית. הסביבה האופטימלית לגביו היא סביבה בסיסית ועל מנת ליצור סביבה כזו ניתן לשטוף את הנרתיק בתמיסה המכילה סודה לשתיה (לליטר מים יש להוסיף שתי כפות אבקת סודה לשתייה), דבר נוסף המסייע ליצירת הסביבה הבסיסית הוא שהאישה תגמור לפני הגבר, שכן בעת האורגזמה נפלטות הפרשות בעלות ph בסיסי, או כפי שנאמר בפרשת "ותזריע" בספר ויקרא: "והיה כי הזריעה וילדה בן זכר". רש"י והרמב"ם פירשו זאת כי אם האישה גומרת ראשונה אזי יוולד בן זכר.

לגבי תנוחת קיום יחסי המין – מומלצות תנוחות בהן נמצא הגבר מאחורי האישה, דבר אשר מאפשר חדירה עמוקה יותר, כך שהזרע נפלט סמוך יותר לצוואר הרחם ומגדיל את סיכויי הישרדותו של הזרע הנושא גן זכרי ויכולתו להפרות את הביצית.

כמו כן ע"פ מחקרים שהתבצעו בנושא, נמצא כי קיים קשר בין הרכב המזון לבין יכולת הזרע לחדור לביצית. גילו כי תפריט עשיר באשלגן ונתרן ודל בסידן ומגנזיום מגביר את הסיכוי להולדת בנים זכרים:

אסור לאכול : ביצים, מוצרי חלב, אורז, אגוזים, שקדים, בוטנים, פירות כמו : תפוחים, אגסים, תותים וירקות כמו בצל, צנון, מלפפון, חציל, גזר וירקות ירוקים. אסור גם לאכול מאכלים מתובלים בפלפל ובשום.

מותר לאכול : מלח – יש להרבות במוצרים מלוחים ולהמליח את המזון תכופות. יש לשים לב כי דיאטה מרובת מלח עלולה להיות מסוכנת לאנשים מסויימים ולכן אם הרופא המליץ לך להמעיט במלח, אז הדיאטה הזו עלולה להיות מסוכנת. כמו כן מותר לאכול בשר ודגים, לחמים ומוצרי מאפה שונים, ירקות כמו אבוקדו, עגבניות,כרוב, תירס, פטריות, פירות כמו אבטיח, בננה, מלון, תפוז, אשכולית, לימון, אננס, דובדבנים- אפשר גם בצורת שייק פירות. כמו כן מותר לאכול קטניות יבשות ורטבים כמו קטשופ, סויה, מיונז. ניתן להתייעץ עם רופא ולקחת תוספי אשלגן באישורו. ניתן לשתות קפה תה ומשקאות מוגזים למיניהם.

ללידת בת :

הזרע הנושא גן נקבי "חי" טוב בסביבה חומצית, שזוהי סביבתו הטבעית של הנרתיק.

על מנת לאפשר תנאים יותר אופטימלים ניתן להגביר את חומציות הסביבה ע"י שטיפת הנרתיק בתמיסה המכילה חומץ (לליטר מים שתי כפות חומץ) , דבר נוסף המסייע ליצירת הסביבה החומצית היא שהאישה לא תגמור בעת קיום יחסי המין , שכן בעת האורגזמה נפלטות הפרשות בעלות phבסיסי אשר עלולות להפריע לסביבה החומצית הנדרשת לזרע הנושא גן נקבי .

אורך חייו של הזרע הנושא גן נקבי הינו ארוך מזה של הזכר, לכן על הזרע "להמתין" לביצית ולא להפך, על כן יש לקיים יחסי מין לא סמוך לזמן הביוץ, כלומר עד שלושה ימים לפני הביוץ, מפני שהזרע הנושא גן זכרי רגיש יותר לסביבה החומצית יש סיכויים גבוהים שרק הזרע הנושא גן נקבי יצליח לשרוד ימים אלו ויצליחו להפרות את הביצית.

לגבי תנוחת קיום יחסי המין מומלצות תנוחות בהן נמצא הגבר מעל האישה או כל תנוחה שאינה מאפשרת חדירה עמוקה, למשל התנוחה המיסיונרית, כך שהזרע לא נפלט סמוך לצוואר הרחם אלא סמוך יותר לנרתיק בעל הסביבה החומצית, כך שהזרעים החשופים בעלי הגן הנקבי ישרדו והשאר לא.

כמו כן ע"פ מחקרים שהתבצעו בנושא נמצא כי קיים קשר בין הרכב המזון לבין יכולת הזרע לחדור לביצית גילו כי תפריט עשיר בסידן ומגנזיום ודל באשלגן ונתרן מגביר את הסיכוי להולדת בנות:

אסור לאכול : מלח ומוצרים מלוחים, קטניות, מוצרים משומרים בכלל ודגים משומרים בפרט, בשרים מעושנים, מוצרי מאפה, אסור לשתות משקאות אלכוהוליים, משקאות מוגזים ומשקאות המכילים קפאין, מיצי פירות. יש להעדיף שתיית חלב.

מותר לאכול : מוצרי חלב, אורז, אגוזים, בוטנים, שקדים, דגים טריים ובשרים בכמויות קטנות בלבד, בצל, שום, פלפל, ביצים, יש להרבות בשתיית חלב. אפשר לקחת באישור רופא בלבד תוספי סידן ומגנזיום.

מספר הערות ודגשים :

  • את הדיאטות יש לבצע לאחר התייעצות עם רופא הנשים ועם רופא המשפחה בלבד. הדיאטות עלולות להיות מסוכנות לבריאות בפרט זו של הבנים .
  • יש לבצע פיקוח לאורך הדיאטה .
  • הדיאטות מיעודות לנשים בלבד .
  • את הדיאטות יש לבצע במשך כששה שבועות .
  • העצות אינן מבטיחות הצלחה מלאה אלו יכולות לסייע בהצלחת הבחירה .

מאחלים לכם המון הצלחה במה שתבחרו , העיקר שיהיה/תיהיה בריא/ה . אל תשכחו: "מה שבא ברוך הבא , כי באשר יהיה יביא עימו הרבה אושר ושמחה".

 


אתכם לאורך כל הדרך ,

צוות האתר גוזלים .

Free Pregnancy Calculator | Due Date, Conception Date Calculation

מחשבון תאריך לידה


תאריך לידה משוער, תוצאות חישוב תאריך ההתעברות:‏‏‎ ‎


עד