תינוקות

אם הגעתם לכאן זה כנראה אומר שבשעה טובה נולד לכם תינוק. ילד או ילדה – אין זה משנה ושעברתם עד כה שלבים לא קלים. אם כן, חדשות "טובות": לפניכם כנראה השלב הקשה והמורכב מכולם- הטיפול בתינוק!

מעתה אתם הורים וזהו התפקיד החשוב ביותר בחייכם. ג'וב שאף אחד לא הכשיר אתכם לקראתו, אשר אותו לא לומדים בשום אוניברסיטה או מוסד אקדמי אחר.

כאן ננסה לעזור לכם בצעדיכם הראשונים. כאשר אנו רואים תינוקות אצל אחרים, הם נראים לנו כדבר נפלא, משעשע, טהור וכיפי ואכן כאלו הם תינוקות. אך ישנם דברים רבים המתרחשים מאחורי הקלעים. בפני זוגות רבים עומדת השאלה הקשה מכל: כיצד מגדלים תינוק ומשלבים זאת עם עבודה וקריירה של שני ההורים תוך הקפדה על חינוך התינוק וסיפוק כל צרכיו?

בחלק זה של האתר תקבלו טיפים רבים בנושאי תינוקות ממיטב אנשי המקצוע בתחום. אנו נעמיד לרשותכם כלים מגוונים לתכנון צעדיכם כמו: מחשבון לתכנית חיסכון לילדים, מחשבון כדאיות יציאה לעבודה מול השארות בבית וטיפול בתינוק, גליון חיסונים לתינוק ועוד…

כמו כן ננסה לעזור לכם לא לשכוח את חשיבות הזוגיות והתמיכה ההדדית בכל שלב בגידול ילדיכם. ההפיכה למשפחה תעניק לכם המון רגעים נפלאים, אך עם זאת היא תתבע מכם לא מעט.

אתן הנשים- קחו את הזמן ונסו להפיק את המיטב מתקופה נפלאה זו, למרות הקשיים. אתם הגברים- נסו לגלות הבנה כלפי נשותיכם. אל תדחקו ואל תאיצו. נסו ליטול חלק עד כמה שניתן בטיפול בתינוק.

ביחד: אמא, אבא, תינוק – יש לכם את הכוח להתגבר על כל הקשיים והמכשולים ולהנות מהחוויות הנפלאות בחייכם.

 


אתכם לאורך כל הדרך ,

 

צוות האתר גוזלים .