לפני הריון

מידע
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

השלב של לפני הריון הוא השלב הראשון בדרככם להיות הורים. לעתים אמנם ישנם מצבים של הריון לא מתוכנן. במידה וזהו המקרה אצלכם, אז בעצם "דילגתם" על שלב זה. לעומת זאת רבים הזוגות שמתכננים היטב ושוקלים בכובד ראש את רצונם להכנס להריון.

בשלב זה אתם נערכים לקראת ההריון. ייתכן ותעברו את שלב זה כמה פעמים: לפני ההריון הראשון, לפני ההריון השני וכך הלאה…
יש להבדיל בין המקרים הללו שכן כאשר אתם לפני הריון ראשון ישנם דברים רבים שאתם אינכם יודעים, ישנן בדיקות נוספות שעליכם לבצע: בדיקות סקר גנטיות, אשר נהוג לבצע אותן לפני הריון ראשון בלבד, אלא אם אתם מחליפים בן זוג כמובן ואז יש לבדוק שוב נשאות של מחלות גנטיות. ישנם דברים נוספים שצריך לבדוק והיערכויות נוספות שיש לבצע. אם למשל אתם מודעים לאיזושהי בעיה רפואית אצלכם או אצל בן זוגכם, זהו הזמן לטפל בבעיה. ישנן פעולות שעלולות להוות בעיות: עישון בהריון, שתיית אלכוהול בהריון, לקיחת סמים בהריון– זהו הזמן להמנע גם מפעולות אלו. יהיה זה גם נבון להקפיד על תזונה נכונה. אם ישנן בעיות פוריות כלשהן- עכשיו הזמן לנסות ולטפל בהן.

ייתכן גם כי יש לכם איזושהי בעיית הריון המונעת מכם להביא ילדים לעולם. במצב שכזה אפשר לשקול תהליך של אימוץ ילדים או פונדקאות. גם את המידע הזה תוכלו למוצא כאן ואפילו תוכלו להוריד את הטפסים הדרושים להתחלת תהליכים אלו. השגת הריון אינה עניין של מה בכך ולכן מצאנו לנכון לתת חשיבות גם לשלב של לפני ההריון, לעזור לכם ולתת בידכם את הכלים שיעזרו לכם להתמודד עם כל הבעיות שעלולות להתעורר ועם כל השאלות שיכולות לעלות.

אם אין זה הריון ראשון שלכם ייתכן ותהיו מעוניינים לתכנן ולקבוע את מין העובר שלכם. ישנן אמנם גישות בחברה האוסרות כל נסיון להשפעה שכזו. עם זאת אנו החלטנו לתת בידכם את כל הכלים, ולספק לכם את כל המידע. כך שאת ההחלטות אתם כבר תעשו בעצמכם.

מאחלים לכם הצלחה רבה בכל דרך בה תבחרו. מזמינים אתכם לקרוא על נושאים אלו ועל רבים נוספים.


אתכם לאורך כל הדרך ,

 

צוות האתר גוזלים .