לידה

לאחר 9 חודשי הריון (פלוס מינוס) את מגיעה אל השלב שבו תינוקך עומד לצאת לעולם: לידה. עד עתה חשתם התרגשות רבה לקראת היותכם הורים, אך עכשיו כאשר לידה נראית קרובה יותר מתמיד, להתרגשות מתלווה גם פחד, פחד מהבלתי צפוי, פחד מה"יצור" העתיד לצאת מהבטן ועולות שאלות רבות: האם לידה כואבת? האם להשתמש באפידורל או לא? מי כדאי שיהיה לצידי בזמן לידה– הבעל הפחדן? האמא הדואגת? החמה הלוחצת? האם הכל מוכן לקראת השהות בבית החולים? מתי לקנות את כל הציוד לתינוק? רגע ומה עם שם? עוד לא חשבנו על שם… והאם כשהתינוק ייצא ישר נרגיש רגשי אהבה ונדע שאנו הורים? ומה כאשר הוא בוכה בלילה? איך נדע מה הוא רוצה? ואיך בכלל נתמודד עם לילות רבים ללא שינה? מה יהיה איתנו כזוג? …

יש כמובן עוד שאלות ובעיות רבות המעסיקות אתכם כזוג לקראת לידה ואשר עוד יתעוררו בהמשך. זכרו שכמוכם גם זוגות אחרים מרגישים את אותם הרגשות ופוחדים מאותם הפחדים הקשורים ללידה. גם אצלם קיימים חששות. הכל טבעי. הכל בסדר. אתם נורמליים לחלוטין.

בקטגוריית לידה ננסה לתת לכם אינפורמציה רבה אשר תוכל לסייע לכם לפנות לגורמים המומחים בתחומים השונים וכן לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים בנושאי לידה. כמו כן תוכלו לקרוא תגובות של הורים וזוגות אחרים הנמצאים בשלב זה כמוכם ומתוך מידע זה תוכלו לשאוב כוח וידע לעתיד לבוא.


אתכם לאורך כל הדרך ,

צוות האתר גוזלים .