הכנה ללידה

 מהו קורס הכנה ללידה?

תיאוריות רבות (פילוסופיות וכן מדעיות) גורסות כי כאבי לידה נגרמים בעיקר בגלל פחד, מתח וחרדה, אצל האישה וכן בסביבתה. קורסי הכנה ללידה נועדו להפיג את המתחים, ללמד את בני הזוג שיטות להרגעת הגוף והנשמה, לפני הלידה וכמובן במהלך הלידה עצמה. נוסף על כך הקורס מעניק לבני הזוג הרבה ערך מוסף.

רוב הנשים מצפות לקורס בכליון עיניים, בעוד שגברים בד"כ יראו אותו בהתחלה כמטרד, כ "תיק שנפל עליהם", אך בסוף גם הגברים מוצאים את הקורס כמרתק ומעשיר. אין זה משנה באיזו גישה תיכנסו שניכם אל הקורס – אין ספק שתצאו ממנו מעט יותר משכילים ותצפו בקוצר רוח ללידה.

הקורס נועד לספק לבני הזוג את הכלים שיעזרו להם להיות בשליטה מלאה בשלב שלפני הלידה ובחדר הלידה עצמו. בקורסים לומדים על מה שמתרחש בבטן האישה במהלך הלידה, ואיך זה משפיע על האישה ועל העובר מבחינה פיזית ונפשית. במהלך הקורס הגבר "זוכה" ללמוד עיסויים שנועדו להרגיע את האישה במהלך הלידה, וכן מלמדים את בני הזוג סוגי הרפיות ונשימות. לומדים כיצד לראות בלידה חוויה חיובית ולא מטרד וכן לומדים לקדם את הלידה.

ישנם סוגים שונים של קורסי הכנה ללידה – קורסים במסגרת פרטית, קורסים במסגרת של בתי חולים/קופות חולים/טיפת חלב, קורסים טבעיים/הוליסטיים, קורסים עם דגש על משככי כאבים והתערבות רפואית. רצוי מאד לבחור את הקורס אשר מתאים לכם בדיוק בתור זוג.


פרטים נוספים על הכנה ללידה
ניתן למצוא באתר של אמא אדמה – המרכז להריון, לידה והורות


אתכם לאורך כל הדרך ,

צוות האתר גוזלים .

Free Pregnancy Calculator | Due Date, Conception Date Calculation

מחשבון תאריך לידה


תאריך לידה משוער, תוצאות חישוב תאריך ההתעברות:‏‏‎ ‎


עד